Podpora pro členy

info@onlineacademy.cz

Kontaktní adresa:

SmartSelling a.s.
Nálepkova 14
Brno – Jundrov

Fakturační adresa:

SmartSelling a.s.
Netroufalky 797/5
625 00 Brno
IČ: 29210372, DIČ: CZ29210372

Spisová značka: C 216749 vedená u Městského soudu v Praze

 

Kdo je David Kirš?

Podnikatel a lektor, založil společnost SmartEmailing s.r.o. (www.smartemailing.cz) poskytující aplikaci a know-how z oblasti email marketingu. Je autorem největšího online tréninkového programu o email marketingu na českém internetu EmailAcademy.cz (www.emailacademy.cz) a programu jak díky info-marketingu nastartovat své podnikání (www.milionoveimperium.cz). Placenými programy EmailAcademy a Miliónovým impériem prošlo přes 2.000 podnikatelů. Jsou to nezávislé vzdělávací kurzy a učí podnikatele, manažery a obchodníky, jak využít email a internet jednoduše a poctivě k tomu, aby získali více spokojených zákazníků. Vystudoval VUT v Brně. Působil v několika obchodních společnostech a podílí se na online projektech www.budstastny.cz a www.zelenalimetka.cz, www.stastnecesko.cz.

Více o Davidovi na www.davidkirs.cz

“Milion na účtě vás změní. Dojte vám, že je to skvělé, svobodné, zábavné, ale není to to, co jste skutečně hledali. :) Dnes si pořád ještě myslím, že plně pochopit to lze až ve chvíli, kdy ten milion máte. Do té doby jsem to vnímal jako řečičky a byl si jistý tím, že u mě to bude jinak. Že opravdu to jediné, co mi teď chybí ke štěstí, je pár mega na účtu. Proto také teď pomáhám lidem ty miliony vydělat, abychom si o tom pak mohli povídat.”

Poslání

Když jsem začínal, nevěděl jsem, že abych v čemkoliv uspěl, potřebuju dělat tři věci. Poznat sám sebe, nikdy se nevzdávat a učit se od těch nejlepších na světě. Dnes je to můj recept na úspěch. Děkuju za něj. Možná bude chutnat i vám…

Inspirujte ve třech tréninkových videích a zjednodušte si život díky internetu.